New zápis do clubu !!!

Máš nejaký výrobek tajnou fotku neco podobnýho ?
Nebo chceš se nás na neco zeptat ? Napiš nám nebo pošli na email
berguzarkorel-5angels@seznam.cz
Blogmasters : *Mimča*,Jája a Đenčá ♥

Člááneček

29. března 2011 v 14:55 | Jája |  Píšu....
Ahojky,
dneska máme, ale krásný den! U nás na severo-západu je vymeteno, modré nebe, teplý vítr, není si na co stěžovat!! Jak je u vás?
Právě dřepím ve škole na nudné přednášce "Správní právo". Jediné co je tady zábavné, tak je to nás profesor! Vypadá jako Blekota z Arabely, hraje si na profesora z první republiky....no děsný , nepřála bych vám to zažít. A hodně smrdí!! Fuj! Možná si myslíte, že s ním bude sranda, ale to je velký omyl. Je to nepříjemný chlapík a u zkoušky v minulém semestru pěkně zatopil půlce třídy. Vyhodil lidi za džíny, vyhodil lidi co mu toho řekli tunu a jemu to nestačilo. Minule si dělal prezenci zrovna ve chvíli, když holky odešly na záchod....Děs a hrůza, ale naštěstí nám hodina už skončila.
Včera jsem byla na nákupech a co jsem si koupila?? Nic!! Vlastně jo! 2 cheesburgery u Meka, dvě flašky Ondrášovky do školy...do skříňky a večer u čonga smažák...takže jsem místo toho abych penízky utratila za nějaký krásný nový hadříky, tak jsem je utopila ve žrádlu....a teď mě to štve...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama