New zápis do clubu !!!

Máš nejaký výrobek tajnou fotku neco podobnýho ?
Nebo chceš se nás na neco zeptat ? Napiš nám nebo pošli na email
berguzarkorel-5angels@seznam.cz
Blogmasters : *Mimča*,Jája a Đenčá ♥

Březen 2011

Tardu Flordun

19. března 2011 v 20:56 | Jája
mimořádně sympatickým a dobráckým dojmem působí herec Tardu Flordun - alias Kerem - v romantickém tureckém seriálu Tisíc a jedna noc, který můžete sledovat na obrazovkách televize Nova až Pěkrát do týdne, od Pondělí do pátku, vždy o 17:30. Kerem, který je věrným a velkodušným přítelem hlavního hrdiny, mistra ve vyjadřování citů Onur, se stal hercem na podnět svého otce. Spolu s ním již jako malý cestoval po mnoha tureckých městech, až se nakonec rozhodl studovat herectví.Po studiích se objevil v několika tureckých filmech i romantických seriálech, kde se zařadil mezi známých a oblíbených herců. Z vedlejších úkolů se postupně propracoval i na hlavní postavy a aktuálně je hlavním hrdinou další turecké ságy o lásce, pod názvem Dokonalý pár.

Jak se však zdá, příjemný Kerem má i své mouchy. V roce 2006 si ve vězení odsedMiel 27 dnů za údajně napadení samé ženy. Sám se o tomto incidentu vyjádřil jako o události, která není jeho zvykem, nerozumí, jak se to mohlo stát a svůj čin si odpykal. Prohlédněte si přiložené video a posuďte sami: Jde o agresivního muže, který se ovládat? Nebo došlo k chvilkovému zkratu, který Tardu velmi lituje?

Ceyda Düvenci

19. března 2011 v 20:52 | Jája
Turecká krasavice a představitelka Bennu z romantického seriálu Tisíc a jedna noc je vnímavá a vždy ochotná pomoci své nejlepší kamarádce Šeherezádě. Paradoxem je, že právě Šeherezáda je příčinou její velkého osobního neštěstí. Bennu se nešťastně zamilovala do muže, který tajně miluje její přítelkyni. Bennu prožívá mnoho nešťastných chvil, lhaní a podvádění jejího milovaného muže, ale přesto se ho nechce vzdát.
Herečka Ceyda Düvenci, která nešťastnou Bennu v seriálu ztvárňuje si své milostné pády prožila iv soukromí. Ani tam to neměla lehké a na své štěstí si musela počkat mnoho let.


Její první manželství trvalo jen 2 roky.6 let čekala na svou lásku s kterou se v srpnu 2008 zasnoubila.Výborně ovládá jazyk turecký a anglický.Matka ji odmalička vedla k vzdelani.Její koníčky jsou fotografování vaření a také i tenis.Velmi se ztotožňuje s postavou Bennu.

Foto Měsíce Březen ---->

19. března 2011 v 20:43 | Jája

Tisíc a jedna noc - 32. díl

19. března 2011 v 17:29 | Jája
__flashReplacement__
Šeherezáda najde doma Onura s Kaanem, mezi nimiž panuje harmonie jako mezi otcem a synem, a velmi ji to potěší.

Čus

19. března 2011 v 10:41 | Jája |  Píšu....
Ahoj Hlásli by jste pro mě prosím v druhém kole sonp o nej blog??...ODKAZ http://haunted-house.blog.cz/1103/2-kolo-sonbu-je-tu#pridat-komentar Kdo Hlásne ráda ooplatím a Hlasujte prosím pro berguzarkorel.blog.cz Díky moc =)

Diplomky Za Bleskovku 2/5

18. března 2011 v 14:49 | Jája |  Bleskovky

Něco málo o Bergüzar Korel

18. března 2011 v 14:33 | Jája

Životopis

Pochází z herecké rodiny, v různých filmových projektech hraje již od roku 1998, ale největší úspěch jí přinesla až role Šeherezády v romantickém seriálu Tisíc a jedna noc. V době, kdy se začalo natáčet, jí bylo pouhých 23 let. Svět o ni poté projevil obrovský zájem a pravidelně se objevuje na titulních stránkách mnoha magazínů, včetně prestižní Elle.

V soukromí je velmi stydlivá žena, dokonce přiznává, že scénu, kdy se oddá Onurovi za peníze, málem ani nenatočili. Osud tomu chtěl, že se během natáčení seriálu do svého hereckého kolegy Halita Ergençe zamilovala. Vzali se v roce 2009 a po svatbě se jim narodil syn. Je také jakousi tureckou Angelinou Jolie. Pomáhá dětem na ulici, vede je třeba i k různým sportům, jako je například její oblíbený volejbal. Množství charitativních projektů tak laskavost krásné Bergüzar jen a jen podtrhuje.

Vracíím se !!

17. března 2011 v 21:16 | Jája |  Píšu....
Ahojky lidi chci se vám omluvit že jsem tady celý odpoledne nebyla ale pravda Je Ta Že úbec nestíHám Školu.Ale tady o to nejde prostě dobře se učím a nechci si to pokazit Komplem...Tak sem se trošec učila na zítřejší Písemku a Ájiny..Pak sem se koukala Na Televizní noviny...A abych vám řekla pravdu vůbec se mi to nelíbilo ...Skrz Aničku Janatkovou a Zemětřesení a Tsunami v Japonsku...Mno nic možná dneska ještě přidám Článeček (dneska)...Tak zatím Čus

Fenoméén

17. března 2011 v 21:12 | Jája
Po odvisílání pilotního dílu,který v neděli 6,2,2011 na Tv Nova sledovalo 1 341 000 diváků,se národ rozdělil na dvě skupiny.První telenovelu odsuzovala,druhá se celý den těšila na další díl.Nic mezi tím.Skoro 200 epizodse točí kolem architektky Šehrezády(Bergüzar Korel,28) a Onura Aksala(Halit Ergenc,40).Hlavní hrdinka má pětiletého syna,kterýtrpíleukémií.Pro jeho záchranu je Šehrezáda ochotana udělat cokoli...Pohádkový příběh se ale neodehrává jen na televizních obrazovkách!Bergüzar se do Halita zamilovala i ve skutečnosti a v roce 2009 svou lásku zpečetili velkolepou svatbou.O rok později se jim narodil syn Ali,kterému chtějí co nejdříve pořídit sourozence.
KDE VŠUDESE SERIÁL VYSÍLÁ???????????????????
První díl byl odvysílán roku 2006 v Turecku.Během několika měsíců se telenovela rozšířila do několika desítek států po celém světě,paradoxně i do Argentiny,která sama produkuje obrovské množství telenovel.
Tisíc a jedna noc
Tisíc a jedna noc

Upoutávka 31..Díl

17. března 2011 v 21:06 | Jája

Sledujte 31. díl - Onurova matka nemůže Šeherezádu vystát

Tisíc a jedna noc: Šeherezáda a Peride
Tisíc a jedna noc: Šeherezáda a Peride
aktualizováno 17.03.2011, 18:34 | 17.03.2011, 08:01 | Nova.cz
Na aukci, organizované pro nadaci Naděje pro děti, postižené leukémií, si každý všimne Onurovy očividné náklonnosti k Šeherezádě. Peride se na něj zlobí.
Burhan, jenž prochází krizí rodinných vztahů, je hrdý na Šeherezádiny životní úspěchy. Onur se začne hádat s Keremem kvůli jeho lehkomyslnosti, s nimiž přistupuje ke každodenním vztahům. Co způsobí, že se Šeherezádino srdce konečně uklidní? Jaké řešení zvolí Ali Kemal, který chce vidět své dcery?