New zápis do clubu !!!

Máš nejaký výrobek tajnou fotku neco podobnýho ?
Nebo chceš se nás na neco zeptat ? Napiš nám nebo pošli na email
berguzarkorel-5angels@seznam.cz
Blogmasters : *Mimča*,Jája a Đenčá ♥

Seznamte se Z Šeherezádou (Berguzar korel)

21. února 2011 v 10:50 | Jája

                                           

                            Seznamte se s Šeherezádou Evliyaoglu     =)

Tisíc a jedna noc: Šeherezáda
zdroj: TV Nova Tisíc a jedna noc: Šeherezáda
aktualizováno 18.02.2011, 16:32 | 02.02.2011, 11:01 | Nova.cz
Hlavní hrdinka romantického seriálu Tisíc a jedna noc se stala slavnou doslova přes noc. V Turecku je přezdívaná jako druhá Angelina Jolie.
Krásná mladá vdova je nejen výjimečná architektka, ale především matka pětiletého chlapečka, trpícího akutní leukémií. Malý Kaan je její jedinou radostí a životním štěstím, a tak je pro jeho záchranu ochotna učinit prakticky všechno na světě.

Tisíc a jedna noc: Šeherezáda


Proto dokáže i navzdory neuvěřitelnému ponížení a hanbě požádat o pomoc rodiče zesnulého manžela Ahmeda, kterého kdysi oni sami zavrhli právě proto, že se s ní oženil. A proto se později navzdory ještě většímu ponížení rozhodne přistoupit na neslušný návrh svého šéfa Onura a strávit s ním noc za peníze.

Tisíc a jedna noc: Šeherezáda a Onur


Za jedinou noc jí totiž nabídne celou částku, kterou Šeherezáda nutně potřebuje na synovu operaci. Pak se sice tváří, že se vlastně vůbec nic nestalo, ale její hrdé srdce velmi trpí. Ani Onur jí to příliš neulehčuje, protože po ní touží stále víc a snaží se připoutat ji k sobě za každou cenu. I když to Šeherezáda ještě netuší a je jeho neodbytností a neohrabanou snahou o sblížení znechucená, z jeho strany už nejde jen o nezkrotnou touhu - do hry totiž vstoupila láska.

Tisíc a jedna noc: Šeherezáda a malý Kaan
(Foto: TV Nova)

Bergüzar Korel

Pochází z herecké rodiny, v různých filmových projektech hraje již od roku 1998, ale největší úspěch jí přinesla až role Šeherezády v romantickém seriálu Tisíc a jedna noc. V době, kdy se začalo natáčet, jí bylo pouhých 23 let. Svět o ni poté projevil obrovský zájem a pravidelně se objevuje na titulních stránkách mnoha magazínů, včetně prestižní Elle.

Tisíc a jedna noc: Šeherezáda a Onur


V soukromí je velmi stydlivá žena, dokonce přiznává, že scénu, kdy se oddá Onurovi za peníze, málem ani nenatočili. Osud tomu chtěl, že se během natáčení seriálu do svého hereckého kolegy Halita Ergençe zamilovala. Vzali se v roce 2009 a po svatbě se jim narodil syn. Je také jakousi tureckou Angelinou Jolie. Pomáhá dětem na ulici, vede je třeba i k různým sportům, jako je například její oblíbený volejbal. Množství charitativních projektů tak laskavost krásné Bergüzar jen a jen podtrhuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama