New zápis do clubu !!!

Máš nejaký výrobek tajnou fotku neco podobnýho ?
Nebo chceš se nás na neco zeptat ? Napiš nám nebo pošli na email
berguzarkorel-5angels@seznam.cz
Blogmasters : *Mimča*,Jája a Đenčá ♥

Seznamte se Z Onurem Aksalem (Halit Ergenç)

21. února 2011 v 10:58 | Jája

Seznamte se s Onurem Aksalem

Tisíc a jedna noc: Onur

aktualizováno 15.02.2011, 10:54 | 02.02.2011, 13:20 | Nova.cz
Předtím, než se stal Halit Ergenç hercem, si vyzkoušel různá zaměstnání. Jeho postava Onura Aksala mu vynesla velkou popularitu, kterou si užívá, a také lásku. Nejen filmovou, ale i životní.
Je úspěšný podnikatel a majitel prosperující firmy, realizující prestižní projekty doma i v zahraničí. Navenek působí vždy suverénně, nezávisle a vyrovnaně. Ve svém srdci však od dětství nosí nedůvěru v lásku a vše, co s ní souvisí, protože byl svědkem utrpení své matky, kterou otec opustil kvůli jiné ženě. A tak se zcela oddává své práci a nemyslí na nic jiného.

Tisíc a jedna noc: Onur


Vše se změní ve chvíli, kdy do jeho života vstoupí tajemná a krásná Šeherezáda, která otřese jeho jednotvárným a osamělým světem. Začne v ní vidět ženu, již by mohl milovat, a rád by uvěřil, že právě ona by mohla být jiná než ostatní.

Tisíc a jedna noc: Šeherezáda a Onur


Rozhodne se ji prověřit a nabídne jí provokativní nabídku, se kterou ona souhlasí, což mu vyrazí dech. Onur ale nezná skutečný důvod jejího souhlasu. Po společně strávené noci, která předčila všechna jeho očekávání, už na ni nedokáže přestat myslet. V jeho srdci se totiž poprvé v životě nečekaně usídlí pravá a nefalšovaná láska.


Tisíc a jedna noc: Onur


Halit Ergenç
Vystudoval lodní strojírenství. Pracoval jako operátor, barman i číšník. Jeho otec, herec, ho ale přivedl na úplně jinou cestu. Halit se nechal zlákat herectvím. "Začal jsem studovat operní zpěv, tančit a hrát v divadlech. Dnes je to jediná práce, kterou mám a kterou miluji," říká Halit. A co sláva? "Vůbec mi nevadí. Když jsem byl mladý, strašně moc jsem si chtěl s lidmi povídat - no ale nikdo neměl zájem (směje se). Teď můžu konečně konverzovat a poznávat cizí lidské příběhy," těší se z popularity. Postava Onura Aksala mu přinesla obrovskou slávu. Ve svém rodném Turecku je úspěšným hercem. Herecká kolegyně Bergüzar Korel - seriálová Šeherezáda - se v roce 2009 stala jeho manželkou.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MadameBijou MadameBijou | Web | 21. února 2011 v 11:09 | Reagovat

Netušila jsem, že jsou manželé. :-)
Moc pěkný článek.

2 berguzarkorel berguzarkorel | 21. února 2011 v 13:45 | Reagovat

jé tak to děkuji.. ano jsou vzali se v roce 2009

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama