New zápis do clubu !!!

Máš nejaký výrobek tajnou fotku neco podobnýho ?
Nebo chceš se nás na neco zeptat ? Napiš nám nebo pošli na email
berguzarkorel-5angels@seznam.cz
Blogmasters : *Mimča*,Jája a Đenčá ♥

Únor 2011

Tisíc a jedna noc - 18. díl

28. února 2011 v 20:37 | Jája

Onurova žádost o ruku Šeherezádu tak zaskočí, že se nezmůže na slovo. Ještě víc ji však překvapí jeho vášnivé vyznání lásky, která spaluje jeho srdce a nutí ho prosit, aby ho neodmítala a dala mu alespoň malou naději, že mu jednoho dne poví "ano". Bude prý pokorně čekat, třeba tisíc a jednu noc…

1....SB

28. února 2011 v 18:35 | Jája
Ahojky mám nové sb tady je http://haunted-house.blog.cz/

Správné mytí vlasů

28. února 2011 v 15:50 | Jája
Jedna dívka se kterou jsem se bavila o mytí vlasů my vyprávěla, že prý si vlasy mije, kydž se koupe opláchne vodou, prdne na to šampon a opláchne. To jsem myslela, že ve věku 12 let se jí vlasy mastí a když si dává koupel, tak si vlasy myje i ve špíně, kterou odstraníte z kůže a vlasy jsou poté škaredé a šinavé. Když jsem byla menší, tak jsem si vlasy také myla, když jsem se koupala a potom mi máma ve vlasech neustále nacházela špínu. Teď si také myji vlasy ve vaně při koupání, ale jenom sinamočím a když vylezu z vody, tak si je umyju šamponem.

upoutávka na 18.díl

28. února 2011 v 15:48 | Jája

Sledujte 18. díl - Trpělivost lásku přináší

Tisíc a jedna noc - Bennu
zdroj: TV Nova Tisíc a jedna noc - Bennu
aktualizováno 25.02.2011, 11:17 | 28.02.2011, 08:01 | TV Nova
Onurova žádost o ruku Šeherezádu tak zaskočí, že se nezmůže na slovo. Ještě víc ji však překvapí jeho vášnivé vyznání lásky, která spaluje jeho srdce a nutí ho prosit, aby ho neodmítala a dala mu alespoň malou naději, že mu jednoho dne poví "ano".
Bude prý pokorně čekat, třeba tisíc a jednu noc… O něco později Onur sebere odvahu, zajde za Keremem a řekne mu pravdu - že požádal Šeherezádu, aby se stala jeho ženou, protože ji miluje od prvního dne, co ji spatřil. Bennu jakoby se štěstím vznášela metr nad zemí - svěří se Šeherezádě že jí včera večer po návštěvě klubu Kerem nabídl, že ji odveze domů. Zašli spolu na večeři, a pak ji doprovodil až ke dveřím. Druhý den je Onur velmi příjemný společník, vrásky na čele mu dělají jen obavy o Kerema, jenž nepřišel do práce a ani nezvedá telefon. Netuší, že se jeho přítel vydal navzdory nepříznivému větru se svou jachtou na moře! Naštěstí mu čerstvý vzduch prospěje a hned po návratu na pevninu zajde za Onurem, aby si konečně pohovořili jako chlap s chlapem. Kerem příteli řekne, že mu byl vždy bližší a dražší než rodný bratr a i když ho velmi ranilo, že mu o své lásce k Šeherezádě neřekl dřív, aby se do ní nestihl zakoukat také, ve jménu přátelství a jejich bratrské lásky mu půjde z cesty!

Halit Ergenç okouzlil turecké ženy svým zpěvem

27. února 2011 v 16:56 | Jája

Halit Ergenç je nejen obdivuhodný herec, ale také vynikající zpěvák. Ostatně, přesvědčte se sami v našem videu!

Turecká kuchyně

26. února 2011 v 20:19 | Jája |  Ostatní

Země z pohádek Tisíce a jedné noci: Turecká kuchyně

Turecká kuchyně překvapí rozmanitostí chutí
Turecká kuchyně překvapí rozmanitostí chutí
aktualizováno 25.02.2011, 09:54 | 25.02.2011, 08:01 | Nova.cz
Turecko je země s jednou z nejrozmanitějších kulinářských kultur. Istanbul byl sídelní město osmanského císaře, a tak není divu, že se na jeho dvoře podávaly vybrané pokrmy ze všech koutů světa. Mnoho z receptů se později stalo nedílnou součástí turecké kuchyně.
Stejně jako v mnoha jiných zemích s gurmánskou tradicí ani v Turecku jídlo nesestává z jednoho nebo dvou chodů. Stolování je rituál, který může úhrnem trvat i několik hodin. Již během čekání na polévku je stůl zaplněn malými pokrmy a přílohami, které ujídáte během konverzace a čekání na další chody. Grilovaná a smažená zelenina, slaná i sladká rýže a čerstvý salát jsou standardní přílohy, které v Turecku kombinují nejčastěji s kebabem, tedy masem pečeným na otevřeném ohni, mořskými plody, rybou nebo karbanátky. Mezi nabízenými pokrmy samozřejmě nehledejte vepřové maso, které je v islámských zemích pokládáno za nečisté.
Velmi populárním nápojem je oslazený černý nebo mátový čaj. Podává se v malých sklenicích, které jistě dobře znáte z našeho seriálu. Tradiční turecká káva se připravuje v džezvě a je opravdu velmi silná, doporučuje se jako digestiv a chuťově nemá s českým "Turkem" opravdu nic společného.

Hlasujte pro mě prosím :-)

26. února 2011 v 18:43 | Jája |  Ostatní
AHOJ
Prosím hlásli by jste pro mě v 1 kole soutěže SONP.Moje písnička kterou jsem vybrala se jmenuje Boa - Eat you Up

Prosím hlasujte jsem tak jako 9)Jana
Moc děkuji http://petruv-blog.blog.cz/1102/1-kolo-sonp#komentare

Tisíc a jedna noc - 17. díl

25. února 2011 v 18:40 | Jája

Onur jen těžko skrývá radost, poté co se Šeherezáda vzdá náročného projektu v Bosně, do něhož ji Keren doslova dotlačil. Z důležité pracovní večeře Onura a Šeherezády se nakonec vyklube romantická schůzka ve dvou.

upoutávka 17. díl

25. února 2011 v 18:39 | Jája

Sledujte 17. díl - "Vezmeš si mě?"

Tisíc a jedna noc: Šeherezáda a Onur
Šeherezáda a Onur
aktualizováno 25.02.2011, 18:24 | 25.02.2011, 08:01 | TV Nova
Gani se stane nedobrovolným svědkem nevěry Aliho Kemala a pohotově si ho i s milenkou natočí na mobil. Netrvá dlouho a začne nevěrného švagra vydírat.

Onur jen těžko skrývá radost, poté co se Šeherezáda vzdá náročného projektu v Bosně, do něhož ji Kerem doslova dotlačil. Z důležité pracovní večeře Onura a Šeherezády se nakonec vyklube romantická schůzka ve dvou. V Šeherezádě všechno křičí, aby okamžitě odešla, přesto zůstane, i když si to sama nedokáže vysvětlit. Dočká se nejen dojemné žádosti o odpuštění za onu "černou" noc, na kterou Onura velmi trápí už jen pomyšlení, ale i něčeho šokujícího - Onur ji požádá o ruku!


Foto Berguzar -->

24. února 2011 v 10:53 | Jája
tady jako Šeherezáda :)
S Onurem(Halit Eergenc)

jako Šťastná Rodina
Slušíí

Jako Šeherezáda
WoW!!
Nádhernáá fotka
Tak tady jí to hoodně sluušííí
Oba dva!
Táák tady se směje
Ze svatby --->
............
KOPÍRUJ SE ZDROJEM:berguzarkorel.blog.cz